+90 539 664 38 65 Doğan Tamirat

Hakkımızda

Yıllardır tüm İstanbul Anadolu Yakasında hızlı ve kaliteli hizmet vermekte olan firmamız her daim tecrübeli kadrosuyla sizlere Pimapen hizmeti sunmaktadır. Firmamız gelişime açık, kaliteden asla ödün vermeyen, müşteri memnuniyetini temel alan bir kurumdur. Bizim için işin maddiyat yönü değil sizin memnun kalmanız her zaman önemlidir.

Sürekli değişime açık oluşumuz, teknolojiyi aktif kullanışımız, yılların tecrübesi, bilgi birikimi ve en uygun fiyatlarımız sayesinde müşterilerimizin de tercih sebebiyiz. Kullandığımız tüm ürünler TSE belgeli olup kullanım ömürleri uzun, kalitelidir. Prensip olarak sorunu analiz eder şartlara göre uygun çözüm önerileri sunar ve eyleme geçiririz. Kendi içimizde iş bölümü ve takım ruhu içerisinde çalışır sizlere en güzel hizmeti vermek için çabalarız. Amacımız anlık çözümler değil kalıcı çözümler sunmaktır. İmalat, satış ve montaj işlemlerini yapmaktayız.

Kaliteye önem verdiğimiz kadar estetiğe de önem vermekteyiz, zengin renk seçenekleri birbirinden farklı modern modeller ile müşterilerin göz zevkine hitap ediyoruz çünkü biliyoruz ki estetik de kalite kadar önemlidir. Firmamız her zaman müşterinin yanındadır.Ürünlerimiz son teknoloji olması ile birlikte doğa ve çevre dostudur. Yaptığımız her işlemde sizin istek ve beklentiniz esas alınır. Bizim için istekleriniz çok önemlidir.

Cam balkonpimapen, aliminyum doğramacam kapıpanjur gibi alanlarda hizmet sunmaktayız. İşimizi temiz, düzenli, kısa sürede ve en kaliteli şekilde yapmaktayız. Her zaman müşterilerimizin beklentilerinin üstünde olmak için çabalarız. Yaşam alanınızı güzelleştirmek bizi mutlu eder. İşini seven uzman kadromuzla tüm bunlar daha da kolay.

İşimizde her zaman titizlik önemli bir unsurdur. Firmamız günden güne sağlam ve hızlı adımlarla ilerlemektedir. Hiçbir zaman da çizgimizi bozmayıp bu yolda ilerleyeceğiz. Dünya çapındaki gelişmeleri sürekli takip ederek sizlere son teknolojik bir hizmet sunmaktayız. Yaptığımız her işlem sizin istek ve arzularınızı karşılamak içindir. Uygun ödeme kolaylıklarımız da mevcuttur. Montaj ve tamir işlerinizde firmamız sizlere hizmet etmekten mutluluk duyacaktır. Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.